duvar kağıdı ,duvar kağıdı modelleri
Online Duvar Kağıdı Mağazamızı Ziyaret İçin

duvar kağıdı

iletisim
İletişim Tel:05528700608

duvar kağıdıduvar kağıdı

Günümüzde duvar kaplamaları olarak da bilinen parşömen kağıdı (çünkü artık hepsi kağıttan yapılmamaktadır), iç mekanınızı değiştirmenin uygun maliyetli bir yoludur.Duvar kağıdı ile dekorasyon, fazla taahhütte bulunmadan iç mekanı değiştirmenin bir yoludur. Alanınızı birkaç yılda bir değiştirmek istediğinizi hayal edin. Bu nedenle duvar kağıdı, inşaatçılar ve marangozların yardımıyla evde genel değişiklikler yapmak için daha uygun maliyetlidir.Duvar kağıdı, alana çok fazla derinlik katar. Evinizde ve alanınızda canlılık ve derin bir sıcaklık hissi uyandırabilir. Ayrıca çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle gerçekten aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Duvar kağıdı ilham verici

Nasıl bir elbise kişinin stiline örnek oluyorsa, iç mekan için duvar kağıdı seçimi de öyle. Duvar kağıdı seçimi mekanınızın kişiliğini belirler ve ev dekorasyonunda yaratıcılığınızın ve sanatsal dehanızın seviyesini gösterir. Yani doğru duvar kağıdını seçerek iç mekanınızla adeta bir sanat eseri yapabilirsiniz.

Nerelerde kullanılmalıdır?

Bütçeniz evin tamamı için duvar kağıdı yaptırmaktan daha azsa, bir duvar için duvar kağıdını bir dönüm noktası duvarı olarak seçerek istediğiniz değişikliklerden yararlanabilirsiniz.Duvar kağıdını kullanmaya karar verdiğinizde, şimdi gerekli miktarı hesaplamanız gerekir. Deneyimler, ihtiyacınız olandan bir veya iki rulo fazla almanız gerektiğini göstermiştir.

 • Mutfak iç tasarımı için duvar kağıdı
 • Mutfak iç tasarımı başka bir ilginç sanat eseridir ve duvar kağıdı resimleri genellikle yemeğin bir yansımasıdır. Yiyecek görselleri, tat savaşının yarısını akla getirir ve onu daha lezzetli hale getirir.Salonların, restoranların ve otellerin, yemeğin tadı ne olursa olsun, taze ve sulu yiyeceklerin güzel görüntülerine sahip olmasına şaşmamalı. Duvar kağıdı resimleri sürekli değişebilir ve değişen zevkinize göre seçilebilir.

  Çocuk odası duvar kağıdı

  Bir başka popüler trend de anaokulu duvar kağıtlarının ve çocuk duvar kağıtlarının evrimidir. Duvar kağıtlarının eğitici bir yönü olabilir. Duvar kağıtları, çocuğunuzun hayatında bir dönüm noktası olan rüyalarını göstermek için bir pencere olabilir veya mutlu bir atmosferi tasvir eden çizgi film görüntülerine yer verebilir.

  Yatak odası iç tasarımı için duvar kağıdı

  Yatak odası duvarları, her gün gördüğünüz son ve ilk şeydir. Zihni sakinleştirdikleri için çiçekli pastel desenler veya minik desenler her zaman popüler olmuştur.Son olarak, duvar kağıdı tasarımı ve duvar kağıdı resimlerinin seçimi, yalnızca zihniyetinizin gelişimi üzerinde değil, aynı zamanda etrafınızdakiler üzerinde de derin bir etkiye sahiptir.

  (SSS) sıkça sorulan sorular

  Duvar kağıtları silinebilir mi?

  Her duvar kağıdı diye piyasada satılan duvar kağıdı silinebilir değildir.Genel olarak silinebilir duvar kağıtlarını hafif bir nemli bezle silmenizde fayda vardır.

  Duvar kağıdı yırtılınca tamir edilir mi?

  Duvar kağıdı tamiri yapılabilen bir üründür.Eğer yırtılma çok büyükse aynı duvar kağıdından yırtılan bölüme tamirat uygulanarak sorunsuz bir şekilde tamir edilebilir.Açılma varsa tekrar yapıştırıcısı kullanılarak eskisi gibi düzeltilebilir.

  duvar kağıdı nı kendim uygulayabilir miyim?

  Açıkcası bu sizin yeteneğinize kalmış bir şey.duvar kağıdı uygulaması her ne kadar kolay görünsede küçük çaplı işlerde kendiniz uygulayabilirsiniz lakin özellikle desenli duvar kağıtlarında bir profesyonelden bilgi veya destek almanız yararınıza olacaktır.